Základní kojenecké oblečení pořiďte ještě před porodem

od admin

Vaše bříško se už krásně kulatí – už nemůžete dočkat, až svého drobečka budete držet v náručí? Pak nastal ideální čas na nákup kojeneckého oblečení a další výbavičky včetně potřeb na krmení a kojení. Ať už jste zastánci společného spaní nebo zastáváte názor, že mrňous má mít vlastní postel (dětskou kolébku, dětskou postýlku, cestovní postýlku, multifunkční postýlku), jistě souhlasíte, že nejdůležitější je, aby byl dětský spánek kvalitní.

Jak vybrat dětskou postýlku?

Při koupi dětské postýlky myslete na to, že musí být stabilní a měla by mít nastavitelnou výšku roštu. Díky tomu bude vaše děťátko v bezpečí a vaše páteř bude méně trpět. Jakou má mít postýlka velikost? 

  • Postýlka s rozměry 60 x 120 cm se vejde i do menší ložnice. 
  • Dětskou postýlku s rozměry 70 x 140 cm zase využije i předškolák. 

V každém případě ji však doplňte o nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, držáky nebes pro dětské postýlky, ozdobnými volánky do dětských postýlek, peřinkami do postýlek, polštářky do dětských postýlek, spacími vaky, zábranami do postýlek, bočnicemi do dětských postýlek, bezpečnými boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek

Jak si ulehčit péči o dítě?

Pokud chcete mít děťátko v dětské postýlce stále u sebe, vyberte si tu s kolečky pro dětské postýlky. Potřebujete pod postýlkou ​​úložný prostor? Pamatujte na šuplíky pro dětské postýlky. Některé dětské postýlky mají odnímatelné bočnice do dětských postýlek. Postýlku tak můžete umístit bezprostředně vedle své postele. Děťátko bude mít své útočiště, ale bude ve vaší těsné blízkosti.

Péče o dítě je sice náročná, ale radostná a naplňující činnost. Vychutnávejte si ji i s polohovacími podložkami do dětských postýlek, hnízdečky do dětských postýlek, kapsáři do postýlek, správnými dětskými matracemi, kvalitním dětským povlečením a dětskými prostěradly.

Related Posts

Zanechat komentář