Home Rady a návody Vyčistěte si celou domácnost s pomocí nano houbiček a vody

Vyčistěte si celou domácnost s pomocí nano houbiček a vody

Autor článku: czeko

Možná už jste slyšeli o nanotechnologii, díky které je možné velmi dobře, lehce a především zcela účinně vyčistit mnoho povrchů i od zašlých nečistot. Nemluvíme však jen o domácnosti, čistit je možné i zahradní nábytek, interiér auta, venkovní kuchyni a mnohé jiné. Chce to „jen“ nano houbičky, které budou kvalitní. A právě takové můžete sehnat na nanie.cz.

Proč používat nano houbičky

Pokud houbičky doma použijete, hned se přesvědčíte o tom, že nejlepší nano houbičky, které jsou k dostání na nanie.cz, vyčistí během chvilky i zašlou a drsnou špínu. Aby fungovaly správně, je potřeba namočit je do vody a jemně vyždímat. Budete provádět ekologický úklid, při kterém nepoužijete chemii.

Nano struktura houbičky odstraní až 99 % všech bakterií. Nanočástice houbičky proniknou i do nejhlubších záhybů povrchu. Díky tvaru houbičky, který je anatomický, vám tato drobná, ale účinná pomocnice, skvěle padne do ruky.

Zajímá vás, jak vyčistit troubu od připálenin? Právě s pomocí nano houbiček, nano hadříků a vody. Nano houbičky jsou vyrobeny z melaminu s nanostrukturou, díky níž se při čištění dostanou přímo na povrch materiálu. Ať už jde o sklo, rošty, smaltovaný vnitřek trouby, poradí si s nečistotou zapečenou kdekoli. To vše bez chemie. Vlhká ano struktura si poradí s drtivou většinou připálenin, zvláště těch čerstvých, proto jsou vhodné na pravidelné čistění.

Hrubé připáleniny odstraníte drsnější drátěnkovou plochou houbičky Nanie scrub.

Šetřete planetu nejen ekologickými čističi

K ekologickým nano houbičkám se skvěle hodí i zelená elektřina, díky níž také dochází k šetření životního prostředí. Neprodukuje oxid uhličitý a nelze ji vyčerpat. Kupříkladu společnost epet.cz dodala v loňském roce do firem přes 67 000 MWh zelené elektřiny, což ušetřilo asi 13 milionů stromů.

Další články autora

Napiš komentář k článku

Provozovatelem  webu je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA

U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659

DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:

2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP

Kontaktovat nás můžete na mailu:
Redakce: info@press-media.cz

© Publikace PR článků Press-Media.cz | All rights reserved