Užívejte si svěží pocit čerstvě vypraného oblečení, který trvá a trvá

od admin

Baví vás móda, ráda se pěkně oblékáte a vymýšlíte nové outfity? Pak by vám rozhodně neměla uniknout zpráva, že nyní můžete s avivážemi Silan dopřát svému oblečení neodolatelnou měkkost a jedinečnou svěžest až po dobu 140 dní. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení. 

Vyberte si některou ze svěžích vůní z klasické řady. Sáhněte například po oblíbené aviváži Silan Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, nebo si připomeňte levandulovou zahradu s atraktivní vůní Spring Levander. Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, portfolio Silan Aromatherapy je ideální volbou. Všechny tyto aviváže jsou obohaceny o vzácný relaxační olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů. Tento esenciální olej má příznivé účinky a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybrat si můžete z vůní magnólie, lotosu či divoké růže. Pro lidi s citlivou pokožkou je zase vhodná aviváž Silan Sensitive.

Pokud jste fanynkou pracích perliček Silan Perfume Pearls, ani zde nezůstanete zkrátka. Na trh v těchto dnech přicházejí nové varianty: osvěžující Fresh Sky a okouzlující Magic Magnolia. V případě obou novinek se jedná o sjednocení vůně s klasickou aviváží. V nabídce perliček i nadále zůstávají fialová varianta Magic Affair a zelený Clean Fresh.

Perličky Silan Perfume Pearls jsou zejména vhodné pro materiály, které se s aviváží nekamarádí. Zejména v případě funkčních materiálů či používání sušičky je třeba na aviváž zcela zapomenout. Díky technologii Micro-Pearls se vůně z perliček uvolňuje při každém pohybu a doprovázet vás bude během dlouhých 20 týdnů.

Related Posts

Zanechat komentář