Užijte si rituál „hnízdění“

od admin

Pro někoho je smyslem života kariéra, pro jiného je to přátelství, další rád cestuje a chce poznat všechny země světa. Někdo hledá cestu k bohu, jiný konvertuje k alternativnímu způsobu života. Pro většinu lidí ale zůstává poselstvím života najít k sobě partnera a založit si rodinu. Užít si proces „hnízdění“ není jen o plození dětí, ale zejména o vytvoření zázemí, tudíž místa, kde se rodina usadí, a děti budou vyrůstat.

Bydlení pro rodiny

Uvědomit si rozsah odpovědnosti, kterou na sebe člověk bere, chce určitou psychickou zralost. Ta sama o sobě ale nestačí. Člověk ke svému hnízdění potřebuje i materiální zázemí. Mezi nejdůležitější patří vlastní bydlení. Pro matku s dítětem bude patrně nedostatečná garsoniéra v domě bez výtahu, bez dosahu občanské vybavenosti a možnosti vyjít si s kočárkem na procházku do přírody. Byty v Praze na Žižkově jsou jako stvořené pro mladou generaci, která hodlá zplodit a vychovat další generaci. Rezidence Bytu u parku jim k tomu vytvoří optimální podmínky.

Osobité bytové IQ

Rezidence nabízí 272 bytů o velikosti 1 + kk až 5 + kk v celkem 11 bytových domech. Byty Praha 3 jsou nízkoenergetické,  mají garážová stání a sklepní kóje. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou, což jim dodává punc prostornosti, vzdušnosti a designový prvek minimalismu. Díky inteligentnímu řešení každého bytu dochází k synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku.

Ideál moderního života

Žižkov je zcela samostatnou lokalitou, která svým obyvatelům nabízí nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol a školek nebo sportovních center. Zároveň jsou v dosahu oddychová centra, parky a místa pro volnočasové aktivity. Vackov je průsečík dvou světů, které společně tvoří ideál moderního života.

Získat byt v této baby friendly lokalitě přitom není vůbec složité. Stačí si projít katalog bytů a požádat o možnost poskytnutí zvýhodněné hypotéky u Hyposervis Consulting. Při podpisu smlouvy stačí zaplatit pouze 20% z celkové částky cash a zbytek je možné splácet.

Related Posts

Zanechat komentář