Už jste slyšeli o slow fashion?

od admin

Slow fashion představuje nové vnímání módy, jehož cílem je stavět kvalitu nad kvantitu. Prezentuje nadčasovou módu, která není vázána jen na jednu sezónu, ale má dlouhodobé využití. Zároveň dbá na ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Značka Perwoll navazuje na iniciativu #RethinkFashion a podporuje myšlenku slow fashion. Prací gely Perwoll nabízí celou řadu produktů, z nichž každý je zaměřený speciálně na určitý druh prádla. Péče o váš šatník je tak zase o něco jednodušší.


Pro každodenní použití

Speciální prací gely Perwoll Renew & Repair perfektně čistí, ale zároveň se starají o barvy i tvar vašeho oblečení. Podporují totiž pružnost vláken a předcházejí jejich oslabení. Už uvolněným vláknům navíc navracejí původní formu.

Intenzivní péče

Prací gel Perwoll Sport je určený na péči o funkční materiály sportovního oblečení, protože chrání jejich membránu. Care & Refresh je pak určený na hodně znečištěné nebo hodně namáhané prádlo, které potom uvolňuje vůni celých 24 hodin.

Šetrné praní

Další varianty nových pracích gelů pečujících o speciální tkaniny. Care & Repair brání vzniku žmolků, Wool & Delicates pečuje o vlnu a udržuje ji krásně hebkou. Renew & Blossom čistí, chrání a také dodává krásnou vůni.

V rámci myšlenky udržitelnosti #RethinkFashion nakupujte méně a kvalitně a pečujte o své oblečení s pracími gely Perwoll!

Related Posts

Zanechat komentář