Trendy podzimní outfity do práce i na večeři

od Peeta Havali

Letošní podzim ale opět plný nových trendů, kde se snoubí nejrůznější vzory a látky, ale také jednoduchost a střídmost, které jdou ruku v ruce s lehkou romantikou. 

Šedá elegance 

Novým módním trendem jsou široké kalhoty a dlouhý vypasovaný kabát. To vše v šedé barvě doplněné ležérní obuví – teniskami. V tomto modelu se pojí pohodlnost s elegancí. V dlouhém kabátu z lehkých a vzdušných materiálů vám nebude horko, naopak vás v sychravém podzimním počasí zahřeje. Uvolněný, avšak stylový outfit se hodí jak do práce, tak na posezení s přáteli. 

Červená dáma 

Červená. Je odvážná, hravá i dravá. Různé kombinace tvoří různé styly a o červené to platí dvojnásob. Doplňte tmavý outfit červenou kabelku a rozzařte se. Dodejte si na eleganci a přidejte rudý šátek podtržený rudými rty. Podzimní počasí hravě oživíte zahalená celá v červené. Nikdo vás v ní nepřehlédne, ale v dobrém smyslu! Správně zkombinované prvky dokážou vytvořit perfektní rudý outfit, ve kterém budete vypadat elegantně a zároveň nespoutaně. Méně odvážné mohou svůj všední outfit doplnit červenými kozačkami, které mezi nenápadnými barvami skvěle vyniknou. 

Romantické květiny 

Letošním podzimním trendem jsou květiny, a to nejenom drobné detaily. Erdem Moralioǧlu vytváří novou kolekci pro H&M. Květiny zaplavují butiky! Letos můžete v obchodě najít takové kousky, jako je černé květované sako, které perfektně doladí černé kalhoty rovného střihu, jak jinak, než s květinami. Letošní rok se nese ve znamení romantiky – sehnat můžete také dlouhé rozevláté šaty poseté květy, jež v kombinaci s kozačkami či teniskami budou působit buď extra elegantně, nebo ležérně a uvolněně.  

Černobílá kombinace 

Tak jako k sobě patří pepř a sůl, patří k sobě neodmyslitelně černá a bílá. Kombinovat můžete samozřejmě jednotlivé kousky dohromady, ale vyzkoušet můžete také trendy dvojbarevnost. Pořiďte si třeba dvojbarevné kozačky nebo bílou kabelku s černým lemováním, nebo naopak! Nebojte se kombinovat tyto dvě barvy i v jednom kousku. Minimalistický oděv rázem proměníte na hravý outfit, který můžete obléknout jak do kanceláře, tak i na akci s kamarády. 

Smaragdová královna 

Kdo si rád připadá luxusně, sáhnout může po královsky zelené modré. Tmavá smaragdová barva vám dodá nádech jedinečnosti a exkluzivity. Svůj outfit můžete doplnit netradičními zlatými doplňky se zelenými kameny, nebo obout své nohy do mechových lodiček. Tmavě zelená je trendem, který se postupně začíná vyrovnávat černé klasice. Jednoduchý model oživíte také smaragdovými doplňky – kabelkou, náhrdelníkem nebo prstenem. 

To vše v šedé barvě doplněné ležérní obuví – teniskami

Related Posts

Zanechat komentář