Sukně, které jsou IN

od Peeta Havali

Podzim už nám sice zaklepal na dveře, stále se však objevují dny, kdy jsou sukně nositelné a počasí nám tak stále dává příležitost ukazovat ladné křivky našich noh. Jaké sukně se ale nosí?  

Sametové sukně 

Letošní podzim jsou moderní sametové, lesklé sukně. Dostupné jsou v různých délkách, ať už sáhnete po sukni do půli stehen nebo do půli lýtek, každá vypadá moc krásně a elegantně. Nepřežeňte to však s materiály. Samet je dost výrazný sám o sobě, kombinujte jej proto s jednoduchými materiály. Vzorů se však bát nemusíte, máte-li jednoduchou jednobarevnou sukni, vrch můžete zvolit například květinový. 

Semišové sukně 

Velkým hitem této sezóny jsou semišové sukně. Nejčastěji je uvidíte se zipem na přední straně sukně. Jsou velmi lehce kombinovatelné, podle toho, jakou barvu sukně zvolíte. Nejčastěji jsou dostupné v hnědé nebo černé barvě. Nic tak nezkazíte bílým, popřípadě černým tričkem. Ani u nejvrchnějšího kousku oblečení by neměl být problém. Sukně bude vypadat skvěle jak v kombinaci s krátkou koženou bundou, tak s kabátem po kolena, doplněným maxi šálou. 

Kárované sukně 

Kárované sukně nejsou žádnou novinkou, moderní jsou už několikátou podzimní sezónu. Uvidíte je nejčastěji v černočervené kombinaci. Kárované sukně vypadají skvěle s trochu průhlednými černými silonkami, které jsou ozdobené zadním švem po celé délce nohou. Při oblékání však buďte pečlivé a dbejte na to, aby byl šev skutečně přesně v prostředku zadní části nohy. V případě, že bude šev nakřivo, může i krásně rovná noha působit dojmem ixovitého tvaru, nebo tvaru do O. 

Kožené sukně 

Koženou sukni, podobně jako sukni semišovou, uvidíte nejčastěji krátkou. Kožená sukně je poměrně odvážný kousek šatníku a může působit vyzývavě. Byť je jednoduchá, volte k ní také jednoduchý top. Skvělou variantou může být například jednoduchá, bílá, volnější blůza na způsob košile. V obchodech jsou k dostání také sukně s výšivkami. Nejčastěji jsou na ně vyšívané květy různých velikostí, které sukni krásně doplní a dodají jim šmrnc. 

Plizované sukně 

Velmi moderní jsou plizované sukně. Ty se nejčastěji nosí v délce do půli lýtek. V tomto případě buďte trochu soudní a buďte k sobě upřímní, zda vám tato délka sukně bude lichotit. Není totiž příliš vhodná pro ženy malého vzrůstu a už vůbec ne pro ty, které mají příliš krátké nohy. Délka této sukně nohy spíše zkracuje. Mnohem lépe proto budete vypadat v krátkých sukních. 

Jak samy vidíte, sukní na výběr je spousta, stačí si jen vybrat tu, ve které se budete cítit nejlépe.  

Related Posts

Zanechat komentář