Stěhování do nového už v roce 2021? Na pražském Vackově se prodávají poslední byty!

od admin

Hledáte prostorný byt k bydlení, ale nechcete čekat několik let, než bude připravený k nastěhování? Ideální možností je koupě bytu na pražském Žižkově v oblasti horního Žižkova, kde se dokončuje projekt Byty na Vackově a zbývá několik málo volných bytů, do kterých se můžete stěhovat už v první polovině roku 2021. Navíc byty jsou v úžasné lokalitě v blízkosti parku Židovské pece, jen několik minut od zastávek městské hromadné dopravy. Jaké další výhody nabízí horní Žižkov?

Za pár měsíců do hotového

V rámci prodeje bytů v Praze na Žižkově jsou k mání jednotky o dispozičním řešení 3+kk a 4+kk. Byty jsou šikovně dispozičně řešené, využívají maxima denního světla a jsou velmi prostorné s výměrou 77 až 106 m². Všechny volné byty jsou včetně lodžie nebo balkonu. K dokoupení je garážové stání a k uložení věcí slouží sklepní kóje. V rámci této fáze projektu v ulici Malešická vzniklo 5 asymetrických budov s celkovým počtem 347 bytů.

Všude blízko, vše po ruce

Neskonalou výhodou Vackova, jak se tomuto ucelenému souboru nových staveb v rámci horního Žižkova přezdívá, je perfektní dostupnost z centra města. Z domů je to několik málo minut na městskou hromadnou dopravou, odkud se dostanete za 10 minut na metro. Kromě toho je v blízkosti veškerá sociální a občanská vybavenost. Děti mají v blízkosti školu i školku, nedaleko jsou lékařské služby, lékárna, ale také množství obchodů, kde lze pořídit nákup při cestě z práce.

Útěky do zeleně nebo za kulturou

Kde si vyčistit hlavu od práce a povinností? Skvělým únikem z bytů Praha 3 jsou blízké parky nebo lesopark Vítkov. Útěky do zeleně si můžete zpestřit sportovním vyžitím, je možná jízda na kole i na kolečkových bruslích. V parcích jsou také vystavěná pikniková místa pro grilování a posezení s přáteli. Raději kulturu než sport? Pobavit se můžete v některém z místních klubů nebo divadel, v blízkosti je legendární Žižkovské divadlo Járy Cimrmana i taneční Divadlo Ponec.

Related Posts

Zanechat komentář