Schusslerova sůl mi pomohla z nejhoršího

od admin

Schusslerova sůl, přípravek, o kterém jsem nikdy předtím neslyšela, mi v době, kdy jsem se cítila skutečně nejhůře, pomohl znovu vstát a začít od začátku. Bez jakékoliv nadsázky mohu tvrdit, že minerální soli vyrobené podle Dr. Schüsslera, které se v tomto přípravku nacházejí, mají více než blahodárné účinky. Minerální anorganické látky se totiž velmi špatně vstřebávají do našeho organismu, a tudíž je prokázáno, že je tělo umí přijmout pouze a jen v homeopatické potenci. Díky tomu minerály, které sůl obsahuje velmi snadno prostoupí do lidské buňky a deficit minerálů bez větších obtíží vyrovnají a nastolí tak dokonalou rovnováhu. V okamžiku, kdy jsem se tedy dle lékařů, úspěšně poprala s rakovinou prsu, mi zmíněné tkáňové minerální soli, jak se jim rovněž přezdívá, velmi pomohli. 

Schusslerova sůl je k nezaplacení

Poté, co jsem prodělala rakovinu prsu jsem si uvědomila, jak cenné lidské zdraví skutečně je. Naučila jsem se díky rakovině znovu žít a užívat si života. Dospěla jsem také k tomu, že život není pouze o penězích a práci, nýbrž také o rodině a zážitcích. Schusslerova sůl se tak po mé rekonvalescenci stala mým skvělým přítelem. Společně s Bachovými květovými esencemi navíc stále udržuje v kondici nejen mou fyzickou stránku, nýbrž také tu psychickou, která mou nemocí rovněž dosti utrpěla. 

Snadné dávkování a neuvěřitelné výsledky

Schusslerova sůl se prodává v podobě pastilek. Pastilky 180 kusů/balení určené k cucání a vstřebávání v ústech si tak rozhodně zamilujete. Já osobně užívám dvě pastilky denně, a to ráno a večer. Je ovšem možné užívat také šest pastilek denně, a to v momentě, kdy chcete docílit rychlejšího nástupu účinku. Skvělé je rovněž užívání pastilek tehdy, kdy vás postihne teplota. V tuto chvíli je můžete užívat klidně i každých patnáct minut. Dokonce je možné pastilky podávat také dětem, což rozhodně ocení nejeden rodič. 

Related Posts

Zanechat komentář