Párty stany – ideální zázemí pro libovolnou venkovní akci

od admin

Jestliže hledáte vhodné zázemí pro venkovní akci, pak jsou párty stany skvělým řešením. Můžete si totiž zapůjčit vhodný stan, díky kterému vás nezaskočí ani nepřízeň počasí. Montáž je snadná, pronajmout si stan můžete samostatně, či využít i kompletního servisu.

Nůžkový stan

Nůžkové stany jsou oblíbenou volbou pro různé párty a další akce. Nůžková konstrukce totiž nabízí snadné a rychlé rozložení i případné složení stanu. Vybírat můžete z různých rozměrů dle toho, jakou událost plánujete. Jednotlivé stany lze také nechat opláštit pro ještě větší komfort. Lze je různé propojovat, aby vznikla ještě větší plocha. Vybírat můžete z bílých či stříbrných stanů dle toho, co lépe vyhovuje vašim požadavkům a představám.

Stan trubkový

Pronájem párty stanů je praktickým způsobem, jak rychle a snadno získat vhodné zázemí. Kromě nůžkových stanů jsou v nabídce také stany trubkové. Jedná se o variabilní typ, který využijete na nejrůznějších akcích. Využití může být různé – stánek, sklad materiálu, společenská místnost či třeba zastřešení pódia. Konstrukce je tvořena ocelovými trubkami a plachtou z PVC. Ke stanu získáte také doplňky, jako jsou závažové desky, kolíky, osvětlení, stojany na odpadkové pytle a mnoho dalšího.

Za každého počasí

To, jaký typ párty stanu si vyberete, záleží pouze na vašich požadavcích. Ať už se rozhodnete jakkoliv, získáte komfortní zázemí pro jakoukoliv venkovní akci. Nemusíte se tak obávat, jaké nakonec bude počasí. Vaši akci neohrozí ani déšť či chladné počasí. Hostům bude poskytnut komfort díky příjemnému prostředí, kapacita může být až tři sta sedících osob.

Jestliže váháte, jaký stan vybrat, neváhejte se obrátit na odborníky. Ti vám s radostí poradí s přihlédnutím k typu akce, kterou konáte. Ve výsledku tak získáte ten nejlepší párty stan.

Related Posts

Zanechat komentář