Obývák v tropickém stylu vnese roztančenou náladu do celého bytu

od admin

Máte rádi léto, klid, pohodu a uvolněnost? Potom jsou možná následující řádky určeny právě pro vás! V Palm Beach na Floridě si designér T. Keller Donovan se zakázkou pro svého klienta dosti vyhrál, výsledek si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Pustit si domů trochu exotiky nemusí být nic těžkého, prosluněná nálada pak vyřeší všechny vaše problémy – a dost možná vás nasměruje na novou životní etapu s úsměvem na tváři. Které barvy jsou vlastně brány jako tropické?

Bílá je na prvním místě, ale není jedinou

Jistě, je to jasné – tropická barva číslo jedna je bílá, už jen kvůli tomu, že je sama o sobě v interiéru světlá. Vhod přijde i béžová, lehčí odstíny žluté nebo modrá, samozřejmě pak spíše její o něco bledší varianta. V neposlední řadě tropy připomene zelená, už jen proto, že právě tato barva je zastoupena v palmových hájích víc než dost. I na Havaji nebo na Mauriciu je spoustu vegetace…

Tropy jsou symbolem života a barevnosti, nezapomeňte na dostatečně syté barvy, ale také obvyklé květinové vzory, které jistě nepatří jen a pouze na „havajské“ košile. Navodit tropickou atmosféru ale můžeme i letním nábytkem z proutí, cestovatelskou truhlou, co poslouží spíš jako odkládací plocha nebo nějakou drobností – ruční bubínek z dalekých cest, kytara a tak podobně. Vhod přijdou při zařizování tohoto stylu třeba i obrázky exotických destinací. Ať už je to fotka z dovolené nebo nějaký obraz nebo tapetu na zeď, který jste našli v obchodě, vždycky jde hlavně o atmosféru – nezáleží už tolik, jestli jde o detaily z podmořského světa nebo naopak něco přímo z pevniny. Nechte se unést po vlnách příjemné nálady, která neskončí ani s přelomem srpna a září!

Related Posts

Zanechat komentář