Na svatbu v pánské kravatě nebo motýlku

od admin

Pokud plánujete svatbu, pravděpodobně ji budete chtít uskutečnit v létě. Svatba venku, v přírodě, je totiž pojistkou, že se jí bude moci účastnit více lidí, než kdyby se konala v uzavřeném prostoru. Svatba sama o sobě je společenskou událostí (svatební kravaty, motýlky k obleku), ale místo jejího konání může měnit míru formálnosti oblečení hosty. Jinak je třeba se obléknout, když se svatba koná v reprezentativních prostorách, a jinak v zahradním prostředí. Přesto se bez pánských kravat (klasických, Slim kravat), slavnostních dámských kabelek, kapesníčků do sak, elegantních dámských i pánských pásků, dámských i pánských peněženek a elegantních ponožek neobejde. 

Pánské motýlky BANDI | BandiVamos.cz

Slavnostní i formální doplňky na wowdoplnky.cz

Velkou přehršel výše uvedeného a dalšího zboží najdete na wowdoplnky.cz. Ať už budete shánět ryze slavnostní či formální pánské kravaty (klasické, slim kravaty, svatební kravaty), dámské kabelky, batohy, peněženky, šperky, dámské i pánské pásky, motýlky k obleku (klasické i dřevěné), kapesníčky do saka, ponožky, pánské peněženky, ať už budete nebo nebudete mít přesně definovaný dress code na danou událost, v e-shopu wowdoplnky.cz seženete vše, co budete potřebovat.

Den, na který se nezapomíná

V letním období je vhodné na svatbu v zahradě volit svěží a živé barvy, případně svěží vzory. Vyhněte se těžkým, strohým barvám, tvrdým barevným kombinacím, ale i příliš infantilním vzorům. Přírodní prostředí vyzývá k projevení živosti a svěžesti, ale v slavnostnějším podání.  Ať už tedy půjde o pánské kravaty (klasické, slim kravaty, svatební kravaty), dámské kabelky, peněženky, šperky, dámské i pánské pásky, motýlky k obleku (klasické i dřevěné), kapesníčky do saka, ponožky, pánské peněženky, vždy volte takové, které dodají vašemu oblečení slavnostní náladu a lesk.

Related Posts

Zanechat komentář