Na jaké ruce nosit čakrový náramek?

od admin

Čakrové nebo také energetické náramky jsou v současné době velice oblíbené. Nosí je především zamilované páry, ale není tomu vždy tak. Náramky z minerálů si oblíbili i jednotlivci, protože vědí, že minerály, z nichž jsou náramky tvořeny, mají velkou moc. Jsou nejen nositeli pozitivní energie a pozitivní vibrace, ale zároveň také pomáhají dosáhnout toho, po čem člověk touží. Zatímco některé minerály jsou nositeli štěstí a hojnosti, jiné zase pomáhají najít lásku (nejen k okolí, ale také k sobě). 

Aby však čakrový náramek, respektive náramek z minerálů byl dostatečně účinný a efektivní, řada lidí se ptá, na jaké ruce náramek nosit. Má se upřednostnit nošení na pravé nebo na levé ruce?

Minerály vždy v kontaktu s tělem

Nelze říct, na jaké ruce by se čakrový náramek měl nosit. Ať už budete upřednostňovat nošení náramku na pravé nebo na levé ruce, vždy budou v kontaktu s tělem, v kontaktu s pokožkou. Není to jako u přívěsků nebo jiných amuletů, které nejsou v přímé kontaktu s člověkem. 

V případě náramků z minerálních kamenů platí, že se kameny navlečené na zápěstí dotýkají kůže stejnoměrně. Přímo tak působí na naše tělo, a to jak na fyzickou stránku, tak i na tu psychickou. 

Obecné zásady

Přesto všechno však lze říct, že existují jakési obecné zásady toho, na které ruce energetický náramek nosit. Na pravé ruce se nosí náramky z aktivních polodrahokamů (čili z aktivních kamenů přinášejících vitalitu nebo odvahu). Na levém zápěstí se pak nosí kameny pasivní čili kameny přinášející klid a harmonii. 

Také se řada lidí řídí tím, že pokud chce sílu minerálních kamenů zesílit, nosí minerální náramky vždy na aktivní ruce. Případně nosí společně s ostatními náramky i náramky z křišťálu, v jehož moci je zesílení všech vlastností ostatních kamenů.  Navíc se vzhledově k ostatním kamenům opravdu hodí.

Related Posts

Zanechat komentář