Lehátkoviny využijte při obnovení staré markýzy

od admin

Máte doma krásné zahradní posazení a nechcete, aby na vás v parných letních měsících svítilo slunce? Pak byste měli co nejdříve zapřemýšlet nad pořízením zahradní markýzy, která je vyrobená z kvalitní lehátkoviny. Pokud už doma markýzu máte, ale použitá látka je vybledlá, měli byste ji před začátkem léta vyměnit. Proč zvolit právě lehátkovinu a jak vybrat tu nejlepší?

Lehátkoviny mají vynikající odolnost

Zahradní markýza proti slunci klade na látku mimořádně velké požadavky. Kvalitní lehátkoviny si s nimi poradí s čistým štítem. Může za to hlavně optimální kombinace bavlny a polyesteru, díky čemuž je tato tkanina odolná proti fyzickému poškození i proti slunečním paprskům. Například metráž lehátkovina š. 37 cm 285 g/m2 zajistí staré markýze nový šmrnc a vás ochrání před ostrým sluncem.

Jaké varianty jsou k dispozici?

Veškeré dostupné lehátkoviny jsou nabízeny v několika barevných variantách. Metráž lehátkovina š. 45 cm 285 g/m2 je nabízena hned v 6 provedeních, z nichž si určitě vyberete. Ať už zvolíte kombinaci červené a modré nebo žluté a oranžové, látka bude na markýze vypadat báječně. Díky mnoha designovým provedením se lehátkovina hodí i pro šití plážových tašek nebo renovaci zahradního lehátka.

Kolik lehátkovina stojí?

Při výměně tkaniny na staré markýze vás bude nechybně zajímat i cena nové lehátkoviny. Třeba metráž lehátkovina š. 60 cm 285 g/m2 stojí 230 korun za metr, což není vůbec špatné. Za tuto cenu získáte pevnou tkaninu s dobrou odolností a skvělým estetickým vzhledem. Při uzavření objednávky navíc můžete využít platbu bankovním převodem, abyste při dodání nemuseli zmatkovat s hledáním drobných.

Při posezení na terase už vám na hlavu nebude svítit sluníčko. Zahradní markýza s perfektní lehátkovinou zabrání průniku slunečních paprsků a vy si tak v klidu vychutnáte svůj drink. 

Related Posts

Zanechat komentář