Jak zhubnout zadek

od Peeta Havali

Spousta lidí není spokojená se svou postavou, někdy řešíme postavu celkově, ale mnohem častěji jsou to jen jisté partie, které nejsou úplně podle našich představ. Ovšem ať se zaměříte na jakoukoliv partii, tak vždy platí dvě základní pravidla, první z nich je změna jídelníčku a tím druhým je cvičení.  

Začínáme u jídla 

Prvním krokem, jak zhubnout zadek, ale i jiné partie anebo postavu celkově je vždy změna jídelníčku. Stačí, když budete myslet na to, že přijatá energie by měla být v rovnováze s vydanou energií, to můžete hlídat buďto počítáním si kalorií anebo se prostě budete držet jídelníčku. Důležité je, abyste jedli pravidelně, minimálně pětkrát denně a nevynechávali žádný pokrm, kromě toho je velice důležité, abyste si hlídali pitný režim, zejména při cvičení je nutné mít dostatečný přísun tekutin, úplně ideální je při hubnutí čistá voda, ale můžete konzumovat i jiné nápoje.  

Musíme se hýbat  

Ke spalování tuků na jistých oblastech, jako je zadek a stehna můžete využít i některé z klasických sportů. Výhodou je, že mnoho sportů i cviků, které jsou doporučené na zadek, jsou stejně tak účinné na stehna. V případě, že by vás zajímalo, jak zhubnout zadek, klasickým sportováním, protože je mnoho lidí, kteří nechtějí doma předvádět nějaké cviky, ale mnohem raději si zajdou zasportovat třeba někam ven a podobně, můžete zvolit například jízdu na kole nebo kolečkových bruslích, což jsou velmi krásné sporty, které můžete dělat venku. Stejně tak si můžete vzít švihadlo a skákat přes švihadlo.  

Cviky, které nám pomohou 

Naopak pokud patříte mezi ty, kteří by si raději sami doma zacvičili, pak potřebujete jistou inspirací, jaké cviky jsou na zeštíhlení v oblasti zadku nejlepší. Takovými dobrými cviky jsou klasické dřepy anebo výpady. Každopádně, že takových cviků existuje opravdu mnoho. Mnoho cviků je na internetu a to i v podobě videí, což je velmi praktické, protože si můžete pustit video a budete mít jistotu, že děláte cviky správně a že děláte dostatečné množství a ve správných intervalech.  

Osobní trenér  

Mnoho lidí má svého osobního trenéra, což je velice dobré, neboť tento člověk má může poradit, jak s jídelníčkem, tak také i se správným cvičením. Pravdou je, že většinou si vlastního trenéra zaplatí člověk, který touží po úpravě celého těla a nejen některých partií, ale trenér by měla být osoba s určitým vzděláním, takže by vám měla poradit například s tím, jak zhubnout zadek či jiné jednotlivé partie. Někdy je lepší nechat si poradit od odborníka a dělat to správně, než se snažit bez výsledků, protože to je stresující a stres je jeden z aspektů, který hubnutí zpomaluje.  

Zhubnout je poměrně těžké, ale když se člověk soustředí jen na určité partie, tak je to v jistých oblastech mnohem těžší. Ovšem pokud víte jak na to, ušetří vám to nejen čas, ale také i trápení.  

Related Posts

Zanechat komentář