Jak vybrat infrasaunu a nespálit se?

od admin

Výběr vysněné infrasauny nemusí být tak snadná záležitost, jak se na první pohled může zdát. Abyste při výběru neudělali chybu, řiďte se následujícími radami, které vám pomohou k lepší orientaci ve světě infrasaunování.

4 otázky pro správný výběr infrasauny

Chcete-li se zbavit stresu, posílit imunitní systém a relaxovat v teple infrapaprsků, jste na správné cestě. Léčebné účinky infrasauny jsou však mnohem širší – pravidelné saunování posiluje krevní systém, má pozitivní vliv na detoxikaci organismu, uleví při bolesti svalů a kloubů, léčí kožní potíže atd.

Než začnete vybírat ideální infrasaunu, odpovězte si na tyto otázky:

1) Kolik lidí se bude saunovat společně?

Pokud máte rádi samotu a klid, je zbytečné si pořizovat infrasaunu pro dva nebo i více osob. Čím menší infrasauna, tím nižší pořizovací i provozní náklady. Kromě toho malá infrasauna zabere méně místa.

2) Hledáte léčebné účinky nebo obyčejnou prohřívánu?

Nejdůležitější částí každé infrasauny jsou infrazářiče. Určitě se vyhněte těm nejlevnějším. Kromě toho, že vám poskytnou pocit tepla, nemají žádné zdravotní účinky. V současnosti nejkvalitnější zářiče mají označení full–spektrum nebo také širokospektrální infrazářiče. Produkují kompletní infračervené spektrum paprsků a jejich záření je nejpodobnější letnímu sluníčku. To znamená, že mají největší zdravotní účinky. Na infrazářičích nešetřete.

3) Kde chci infrasaunu mít?

Infrasauna nepotřebuje odvětrání a pro její provoz stačí klasická zásuvka. Můžete ji umístit do jakékoli místnosti v bytě nebo domě. Většina uživatelů má infrasaunu v ložnici, koupelně nebo nějakém výklenku na chodbě. Podle prostoru lze upravit i rozměry infrasauny – ovšem jen v případě, že bude vaší volbou infrasauna na míru.

4) Chci luxusní infrasaunu nebo mi stačí obyčejná?

Typizovaná infrasauna může být skvělou volbou, pokud vám vyhovují její rozměry, řešení a design. Pro náročnější klienty existují infrasauny na míru, u kterých si můžete navolit vše podle svého přání. Topidlo, rozměry, materiály i design a uspořádání kabiny se vyrobí přesně tak, jak potřebujete. Luxusní výbava jako prosklené stěny, nejvyspělejší infrazářiče Vitae či moderní termo úprava dřevěných obkladů nejsou u řešení na míru problém.

Related Posts

Zanechat komentář