Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší

od admin

Každý jsme jiný a módu a oblékání vnímáme jinak. Jedno ale máme určitě společné. Ve svých outfitech se chceme cítit co nejlépe, a to i tehdy, když nás každodenní povinností obírají o pocit osobního komfortu.

Řešení nabízí nový prací gel Perwoll Renew & Blossom, který v sobě ukrývá tři funkce pro dokonalý šatník. Nejprve zahalí vaše oblečení okouzlující květinovou vůni s ovocně-orientálním nádechem, jenž se uvolňuje z extra koncentrované formule a poté se silná čistící složka určená pro všechny typy látek postará o odstranění nečistot a skvrn. Díky tomu budou vaše oblíbené outfity opět jako nové.

Třetí benefit nového pracího gelu Perwoll Renew & Blossom se ukrývá v účinném polymeru. Ten nejenže vyhlazuje už roztřepená vlákna, ale rovněž podporuje jejich pružnost a předchází jejich oslabení. 

Nový Perwoll Renew & Blossom s 15 pracími dávkami je k dostání v běžné maloobchodní síti. Na pultech jej poznáte velmi snadno podle elegantního sytě růžového obalu, který je navíc z 50 % vyroben z recyklovaného plastu a je 100% recyklovatelný. Doporučená maloobchodní cena je 119 Kč.

Related Posts

Zanechat komentář