Deka, osuška a ručník. Připravte se na léto u vody

od admin

Rychle se blíží horké dny, kdy budete chtít s rodinou vyrazit k vodě. Ať už je vaše volba moře, jezero, koupaliště nebo rybník, je tu pár věcí, bez kterých se na pláži neobejdete. Třeba plavky, sluneční brýle, opalovací krém, ale hlavně také pořádné osušky, ručníky a kvalitní deky.

Nenechte se zaskočit

Také se těšíte na to, až se u vody položíte na měkoučkou deku, bude svítit sluníčko a vy se budete s rodinou a přáteli bavit, hrát hry, plavat v čisté osvěžující vodě a domů se vrátíte odpočatí a nabití energií? Nebojte, už brzy se dočkáte, jen se dobře připravte předem, ať vás nic nezaskočí!

Deka jako základ

Jako základ si s sebou sbalte měkkou deku, která vás ochrání od nerovností povrchu, pískem či kameny a bude se vám na ní dobře ležet. Správná deka se má snadno prát a také by měla rychle uschnout. To vše splňují naše báječné mikroplyšové deky. Mají nádherné barvy a vzory, jsou lehké, měkoučké jako plyšový medvídek, skvěle odvádí vlhkost a jsou příjemné na dotek s pokožkou. Nemusí se jich také bát ani astmatici a alergici.

Osuška, do které se zabalíte

K vodě je potřeba vzít kvalitní osušky, která mají vysokou gramáž, abyste se utřeli do sucha a do kterých se při jejich 70 x 90 cm krásně zavinete. Užijete je i ve vaší koupelně pro každodenní hygienu. Ale pokud se jezdíte koupat často, měli byste si pořídit speciální, ještě větší plážové osušky ve velikosti 90 x 160 cm. Osušky máme z luxusního bavlněného froté nebo dokonce z extra savého bambusu. Mají zemité i výrazné barvy, jsou buď jednobarevné nebo s elegantním vzorem.

Není ručník jako ručník

Na výlet je vždy potřeba dobrý ručník. Pro jistotu ho přibalte také, hodí se při různých situacích. Třeba když si děti potřebují umýt ruce před svačinou. Nestačí ale jen tak ledajaký. Správný ručník musí vydržet časté praní bez ztráty kvality, být příjemný, savý a měkký. Takové jsou naše ručníky. Můžete si vybrat klasické z bavlněného froté nebo bambusové, které absorbují až 4x více tekutin.

Related Posts

Zanechat komentář