Batohy místo kabelky

od admin

Poslední dobou je velmi oblíbené nosit batohy namísto kabelky. Batohy jsou trendy, vypadá to velmi vkusně a navíc skrývají spoustu výhod a přitom myslí na vaše zdraví mnohem více, než kabelky. Nebojte se, že budete vypadat jako školačky a kupte si batoh.  

Nosit batoh je zdravější  

Prvním velkým důvodem, proč je lepší batoh místo kabelky je zdravotní hledisko. Když si vezmete kabelku, zejména pokud je hodně těžká přes rameno, může vám způsobit bolesti zad, neboť celá váha je jen na jednom rameni a ačkoliv se vám to nezdá, tak najednou nejste úplně rovně, což způsobuje oné bolesti a po nějaké době to může způsobit i zdravotní komplikace. Kdežto s batohem se váha rovnoměrně rozloží na obě ramena, takže vás netahá ani na jednu stranu a vaše záda netrpí.  

Jaký batoh je ten správný?  

Samozřejmě, že velký důraz bychom měli dát na výběr batohu, protože s některými opravdu budeme vypadat jako přerostlé školačky, což může působit vtipně. Úplně nejlepší jsou kožené batohy, jednak jsou kvalitní a jednak jsou moderní, takže pokud si na záda dáte batoh, který je vyrobený z kůže, pak se nemusíte bát, že budete vypadat nepatřičně, naopak budete moderní. Kromě toho byste také měli myslet na velikost, protože příliš velké batohy nevypadají moc pěkně, stejně tak pokud máte na zádech batoh velikosti psaníčka, může to působit trochu vtipně. Úplně ideální jsou střední velikosti batohu, do toho vám mnohdy vejde více, než do kabelky a přitom vypadá dobře.  

Na barvě nezáleží  

Mnoho žen samozřejmě kromě materiálu, také řeší, jakou barvu by měl batoh mít. Pravdou je, že je téměř jedno, jakou barvu zvolíte, protože to záleží na tom, s čím budete batoh kombinovat, právě z tohoto důvodu mnoho žen sahá po černé barvě, jedná se o barvu neutrální a ženy pak mohou batoh kombinovat s čímkoliv, což je sice pravda, ale není černá barva trochu nudná? Můžete ji nahradit například vínovou barvou, která se také poměrně dobře kombinuje. Ženy, které jsou odvážnější, mohou zvolit i kombinaci více barev, takové batohy, když se dobře zkombinují, často vypadají nejlépe.  

 Kabelka nebo batoh? Oboje  

Pokud se rozhodujete, jestli je lepší batoh místo kabelky a stále nejste přesvědčeni, že byste se měli kabelky zbavovat, pak existuje řešení, neboť na trhu se objevují i takové kousky, kde je kabelka a batoh v jednom. Když chcete mít kabelku, zapnete jeden popruh a máte kabelku, naopak když chcete z kabelky udělat batoh, tak jen zapnete druhý popruh a velmi rychle a jednoduše máte i batoh. Takové kabelky jsou velice praktické, například když víte, že máte v kabelce něco lehkého a potřebujete přejít třeba jen z auta do práce, pak si z toho uděláte kabelku, naopak když budete chtít například po práci ještě do města, abyste nakoupili, tak si vytvoříte batoh a podobně.  

Nosit batoh je pro vaše zdraví mnohem lepší, ale jsou ženy, které se nechtějí vzdávat kabelek, a proto existuje kabelka a batoh v jednom. Velmi jednoduše si vytvoříte to, co zrovna potřebujete.  

Related Posts

Zanechat komentář